Konopny Monitorbaza dostępności
podgląd ▪ 26 sierpnia 2026
Cannabis flos · Indica

Cataract Kush

Cataract Kush to odmiana indica (Cannabis flos) marki Synoptis Pharma, o profilu aromatycznym: złożony. Deklarowana zawartość: THC 18%, CBD 1%.

THC 18%CBD 1%Synoptis PharmaDostępna
THC
18%
CBD
1%
Opakowanie
15g
Dostępność
Wysoka

Charakterystyka

Cataract Kush (Synoptis Pharma) należy do odmian o genetyce indica. Terpeny opisują tu wyłącznie charakter aromatyczny odmiany. Deklarowana zawartość kannabinoidów: THC 18% (zakres 16.2-19.8%), CBD 1% (zakres ≤1%); wartości wg deklaracji producenta, z tolerancją ±10%. Dostępne opakowania: 15g. Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi wskazania leczniczego ani reklamy — o doborze odmiany i dawkowaniu decyduje lekarz.

Wzór recepty (receptariusz)

Cannabis sativae flos Synoptis Pharma Cataract Kush
THC 18% CBD<1%                        15,0

Łączna dawka substancji czynnej (liczbowo): 15 000 mg
Łączna dawka substancji czynnej (słownie): piętnaście tysięcy miligramów kwiatów konopi
Format wg receptariusza Rpw. (Cannabis flos do waporyzacji). „X" w dawkowaniu ustala lekarz. Wzór ma charakter informacyjny.
Wizualizacja odmiany jest poglądowa (grafika AI) i nie przedstawia konkretnej partii. Dane mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.

Najczęstsze pytania — Cataract Kush

Odpowiedzi na podstawie deklarowanych parametrów odmiany.

Ile THC i CBD zawiera odmiana Cataract Kush?

Deklarowana zawartość dla Cataract Kush: THC 18% (zakres 16.2-19.8%), CBD 1% (zakres ≤1%). Wartości pochodzą z deklaracji producenta Synoptis Pharma; przyjmuje się tolerancję ±10% względem deklaracji.

Jaką genetykę ma Cataract Kush?

Cataract Kush to odmiana o genetyce Indica (Cannabis flos). Producent: Synoptis Pharma.

Czy odmiana Cataract Kush jest obecnie dostępna?

Według zamrożonego zrzutu rynku (stan: 26 sierpnia 2026) odmiana Cataract Kush ma status "Dostępna" (Wysoka). Dane są poglądowe i mogły się zmienić — bieżącą dostępność potwierdza apteka lub hurtownia.

W jakim opakowaniu występuje Cataract Kush?

Cataract Kush występuje w opakowaniach: 15g.

Jak wygląda wzór recepty dla Cataract Kush?

Poglądowy wzór recepty (receptariusz) dla tej odmiany to: "Cannabis sativae flos Synoptis Pharma Cataract Kush". To produkt leczniczy wydawany wyłącznie na receptę (Rpw); konkretną odmianę i dawkowanie ustala lekarz. Wzór ma charakter informacyjny dla lekarza, nie jest instrukcją dla pacjenta.

Powiązane odmiany

Zbliżony producent, genetyka lub profil terpenowy.